Fissler zwycięża w Home Style Award

0
(0)

Szybkowary vitavit laureatami Interior Lifestyle China

 

To nie pierwsze wyróżnienia dla nowych szybkowarów Fissler. Wygrały one między innymi słynne red dot award i nagrodę Kitcheninnovation. Teraz vitavit  premium i vitavit  comfort odniosły sukces również w Style Award Home 2010. Oba modele zostały nagrodzone w kategorii “Best Green Style” za swoją zaawansowaną technologię i oszczędność energii. Home Style Award to nagroda przyznawana w tym roku po raz trzeci. Ceremonia odbyła się podczas ekskluzywnych targów artykułów gospodarstwa domowego i wyposażenia wnętrz – Interior Lifestyle China, które odbywały się w Szanghaju pomiędzy 13 a 16 października. Nagrody przyznawano w trzech kategoriach – „Best Look”, „Best Practical Use” i „Best Green Style”.

O zwycięstwie decydowały głosy oddane w ankiecie internetowej i opinia jury, w którym zasiadali projektanci przemysłowi, przedstawiciele prasy branżowej oraz detaliści. Ocenie podlegał innowacyjny charakter produktów i dążenie do rozwoju nowych technologii. Laureaci z pewnością spełniają te wymagania: Fissler rozwinął tradycyjne naczynia kuchenne do nowej generacji szybkowarów – z nowoczesnym designer i wieloma praktycznymi funkcjami. Oprócz tego, że szybkowary vitavit sprawiają, że możliwe jest przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków w krótkim czasie, zapewniają wyjątkowo niski pobór energii. Ze względu na krótszy czas gotowania, wynosi on zaledwie około 50% poboru, jaki generuje gotowanie przy użyciu tradycyjnych garnków.

O Fissler

Fissler GmbH od dziesiątek lat stanowi synonim wysokiej jakości naczyń i akcesoriów kuchennych. W ciągu ostatnich 50 lat firma zarejestrowała ponad 200 patentów i modeli kuchennych. Niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne zostało założone w 1845 roku w Idar-Oberstein przez Carla Philippa Fisslera. Dziś marka oznacza przyjemność i pasję z gotowania, będąc jedną z wiodących marek w segmencie wysokiej jakości naczyń kuchennych. Rodzinne przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 700 osób. Produkty marki Fissler produkowane są w Niemczech i dystrybuowane w ponad 70 krajach.

Dodaj swoją ocenę:

Ocena: 0 / 5. Liczba oddanych ocen: 0