Jak zdrowo podgrzewać żywność?

0
(0)

Żyjemy w biegu, ciągle się gdzieś spieszymy i wszystko wykonujemy w błyskawicznym tempie. Intensywny tryb życia, nie oznacza jednak, że mamy jeść niezdrowo. Wystarczy tylko zdecydować się na odpowiednią pomoc w kuchni, a przekonamy się, jak wielkie znaczenie mają drobiazgi, zwłaszcza te ekologiczne.

Zdrowe podgrzewanie żywności

Przy szybkim tempie życia, często stawiamy na podgrzewanie różnych dań. Można je przygotować wcześniej, a potem tylko wrzucić do piekarnika albo kuchenki mikrofalowej i w kilka minut zyskać pyszne jedzenie, które nas całkowicie nasyci i zapewni energię do kolejnych działań. Najlepszym rozwiązaniem w takim przypadku jest zdrowe podgrzewanie z pojemnikami Glasslock. Wyróżniają się one szklaną budową, dzięki czemu można zawsze zidentyfikować zawartość i nie pomylić się w wyborze dania na konkretny dzień. Takie pojemniki jak GLASSLOCK – szklany pojemnik kuchenny, kwadratowy 900 ml – zielony czy GLASSLOCK – Oven Safe – szklany pojemnik kuchenny z wysoką pokrywą 2.200 ml – pomarańczowy są odpowiednie do zastosowania zarówno w zamrażarce, jak i w mikrofali czy piekarniku. W takich pojemnikach można bez problemu podgrzać swoje danie i mieć pewność, że opakowanie jest bezpieczne i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Pojemniki Glasslock są niezastąpione w każdej kuchni, w której czas i jakość mają znaczenie.

 

 

 

GLASSLOCK - Szklany pojemnik kuchenny, kwadratowy 900 ml - zielony
GLASSLOCK – Szklany pojemnik kuchenny, kwadratowy 900 ml – zielony
GLASSLOCK - Oven Safe - Szklany pojemnik kuchenny z wysoką pokrywą 2.200 ml
GLASSLOCK – Oven Safe – Szklany pojemnik kuchenny z wysoką pokrywą 2.200 ml

Jakość pojemników kuchennych

Podgrzewanie żywności powinno się odbywać w odpowiednich i bezpiecznych opakowaniach. Pojemniki Glasslock spełniają restrykcyjne normy, które odnoszą się także do przechowywania żywności. Wykonane są z wysokiej jakości krzemionki, wapienia, sodu oraz innych składników mineralnych, w związku z czym są przeznaczone do recyklingu. To rozwiązanie zdrowe i ekologiczne, więc warto wybrać najlepszą jakość. Należy unikać opakowań z plastiku czy nieposiadających odpowiednich certyfikatów, gdyż mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia. Pojemniki Glasslock, takie jak chociażby GLASSLOCK – Oven Safe – zestaw szklanych pojemników 3 szt. (405 ml, 900 ml, 1.650 ml) – niebieski to dobry początek, gdy chcemy zaprowadzić ład w swojej kuchni. Zróżnicowana pojemność sprawia, że możemy podgrzewać różne ilości danej potrawy. Gdy każdy domownik wraca do domu o innej porze, ma przygotowaną własną porcję i nie trzeba jej przekładać do innego opakowania, by podgrzać.

GLASSLOCK - Oven Safe - Zestaw szklanych pojemników 3 szt. (405 ml, 900 ml, 1.650 ml) - niebieski
GLASSLOCK – Oven Safe – Zestaw szklanych pojemników 3 szt. (405 ml, 900 ml, 1.650 ml) – niebieski

Pojemniki kuchenne do wszystkiego

Firma Glasslock oferuje wysokiej jakości pojemniki, które wykonane są z hartowanego szkła. Idealnie nadają się do przechowywania żywności w lodówce, zamrażarce, ale także są odpowiednie do podgrzewania w kuchence mikrofalowej oraz w piekarniku. To duża uniwersalność i wygoda na co dzień, zwłaszcza dla tych zapracowanych. Pojemniki Glasslock zostały zaprojektowane z myślą o zdrowym trybie życia, spełniają restrykcyjne normy, a FDA zatwierdziła ich bezpieczne wykorzystanie w przemyśle spożywczym. Nie posiadają Bisfenolu A – BPA oraz estrogenów, dlatego możemy być spokojni o zdrowie całej swojej rodziny i korzystać z ciekawych udogodnień, jakie proponuje marka Glasslock.

 

Źródło: Pojemniki Glasslock, http://www.brodasystem.pl/category/glasslock

Dodaj swoją ocenę:

Ocena: 0 / 5. Liczba oddanych ocen: 0