Wyciskarka a Blender – porównanie możliwości

0
(0)

Obecnie produkowane wyciskarki oraz blendery charakteryzują się wieloma zaletami, które umożliwiają szybkie przyrządzenie wielu smakowitych napojów oraz dań. W dzisiejszym artykule porównamy te urządzenia i przedstawimy ich najważniejsze plusy.

Najważniejsze zalety wyciskarek Novis Vita Juicer

Macie zamiar w najbliższym czasie kupić profesjonalną wyciskarkę, która pomoże Wam w przygotowywaniu wielu pysznych i korzystnych dla zdrowia napojów? W takim razie powinniście zainteresować się produktami marki Novis Vita Juicer.

NOVIS - Wyciskarka do soku Vita Juicer - chrome EXCLUSIVE LINE + zestaw szklanek o wartości 569 zł za 1 zł
NOVIS – Wyciskarka do soku Vita Juicer – chrome EXCLUSIVE LINE+ zestaw szklanek o wartości 569 zł za 1 zł

Wielofunkcyjne urządzenie

Wyciskarka Novis Vita Juicer posiada cechy sokowirówek, pras, wyciskarek do cytrusów oraz blenderów! Dzięki temu nie musicie już kupować wszystkich tych urządzeń – wystarczy wam produkt firmy Novis Vita Juicer. Charakteryzuje się uniwersalnością, która będzie oznaczać dla was oszczędność czasu, pieniędzy oraz przestrzeni w kuchni. W końcu przygotujecie swoje napoje szybciej, taniej (bo nie będziecie musieli kupować tak wielu wyżej wymienionych sprzętów), a na półkach dostanie Wam zdecydowanie więcej miejsca na inne elementy.

Łatwe czyszczenie

Wyciskarka Novis Vita Juicer przypadnie do gustu każdej osobie, która nie lubi urządzeń trudnych do wymycia. W końcu wszystkie części, które mają kontakt z owocami i wytworzonym sokiem, mogą być łatwo demontowane oraz myte w zmywarce. Trzeba podkreślić, że produkt tej firmy jest rozkładany na dwie główne części – sitko oraz tarczę wirówki. To sprawia, że czyszczenie tego urządzenia jest bardzo proste i przyjemne.

NOVIS - Wyciskarka do soku Vita Juicer - cherry red EXCLUSIVE LINE + zestaw szklanek o wartości 569 zł za 1 zł
NOVIS – Wyciskarka do soku Vita Juicer – cherry red EXCLUSIVE LINE+ zestaw szklanek o wartości 569 zł za 1 zł

Szwajcarska precyzja wykonania

Wyciskarka Novis Vita Juicer charakteryzuje się najwyższą możliwą jakością wykonania. Nie może być jednak inaczej, skoro producenci odpowiadający za ten sprzęt są laureatami wielu istotnych nagród branżowych oraz testów konsumenckich.

NOVIS - Wyciskarka do soku Vita Juicer - czarny + zestaw szklanek o wartości 569 zł za 1 zł
NOVIS – Wyciskarka do soku Vita Juicer – czarny+ zestaw szklanek o wartości 569 zł za 1 zł

Nowoczesne technologie

W prezentowanej wyciskarce zastosowano między innymi technologię Citromax®, która stanowi opatentowany i nowatorski stożek wyciskarki do cytrusów. Ząbkowane krawędzi oraz odpowiednio zaprojektowany kształt gwarantują, że miąższ owoców jest w pełni wykorzystany.

Duża liczba funkcji

Wyciskarka Novis Vita Juicer odznacza się też cichą pracą, efektownym designem oraz dużą ilością funkcji. Warto wspomnieć o szerokim leju wsypowym czy praktycznym “dzióbku niekapku”.

Dlaczego warto posiadać blendery Novis?

Na uwagę klientów zasługuje także wysokoobrotowy blender Novis, który został starannie wykonany, aby przypaść do gustu nawet najbardziej wybrednym klientom.

NOVIS • PRO Blender 880L • White
NOVIS • PRO Blender 880L • White

Nowoczesność w każdym calu

w posiada nowoczesną technologię Smart Adapter z użyciem NFC, dzięki czemu kielich blendera – zakładany na podstawę – przesyła odpowiednie informacje identyfikacyjne. W jego uchwycie znajduje się specjalny chip RFID, gdzie zapisane są programy pracy, prędkości czy interwały. Warto wspomnieć, że każdy może mieć w kuchni jedną podstawę, która będzie służyła do różnych rodzajów kielichów. W tym przypadku także mamy do czynienia z urządzeniem, które łączy w sobie funkcje wielu sprzętów – jego zakup to oszczędność czasu, pieniędzy oraz przestrzeni.

Inne technologie użyte w tym nowoczesnym produkcie to Nutrimax (mieszanka czteroostrzowego noża oraz trójkątnego dzbanka, która gwarantuje szybkie wykonywanie różnych czynności oraz możliwość korzystania z jednego dzbanka w trakcie przygotowywania mokrych i suchych produktów), Full Safety system (urządzenie musi być poprawnie złożone, aby klient mógł go uruchomić), Easy Clean (gwarantuje łatwe mycie) czy Silentsystem – praca jest cicha i przyjemna.

NOVIS • PRO Blender 880L • Creme
NOVIS • PRO Blender 880L • Creme

Co można przygotować?

Wysokoobrotowy blender Novis nadaje się do przyrządzania zup, sorbetów, smoothie czy lodu do drinków. Funkcjonalny wyświetlacz umożliwia otrzymywanie zawsze smacznych i tak samo smakujących napojów i dań.

NOVIS • PRO Blender 880L • Red
NOVIS • PRO Blender 880L • Red

Efektowy wygląd i jakość wykonania

Wysokoobrotowy blender Novis cechuje się również nowoczesnym projektem oraz dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal – w końcu to szwajcarski produkt, a to do czegoś zobowiązuje.

Źródło: Wyciskarka i blender NOVIS, https://www.brodasystem.pl/category/novis

Dodaj swoją ocenę:

Ocena: 0 / 5. Liczba oddanych ocen: 0