Komody do salonu

5
(1)

Komody do salonu

Komody do salonu to niekoniecznie meble, które mają spełniać wyłącznie funkcję miejsca do przechowywania. Komoda może również stanowić prawdziwą ozdobę pomieszczenia, nadając mu wyjątkowy charakter i podkreślając styl tego wnętrza.

Komody do salonu mogą służyć do przechowywania odzieży, dokumentów, zastawy stołowej, czy tekstyliów. Jeżeli mają pełnić funkcję dekoracyjną, warto postawić na meble z pięknymi przeszkleniami, w których można wspaniale wyeksponować różne dekoracje. Delikatne podświetlenie nada im wyjątkowy charakter i sprawi, że wnętrze stanie się przytulne i eleganckie.

Komoda do salonu z podświetleniem

Komoda do salonu w jasnym lub białym kolorze, optycznie powiększy to pomieszczenie. Prosta bryła na subtelnych nóżkach, będzie sprawiała wrażenie solidnej i delikatnej jednocześnie. Poszukując tego rodzaju mebla, warto zwrócić uwagę na wyrób taki jak komoda luxus biała z oświetleniem. Jej błyszczące fronty pięknie odbijają światło. Posiada wbudowaną witrynę ze szklanymi, podświetlanymi półkami oraz krawędzią blatu. Subtelne i delikatne uchwyty nadają jej lekkości. Białe komody można dowolnie zestawiać z barwnymi tekstyliami oraz kontrastującymi kolorystycznie dekoracjami. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że te ekskluzywne wyroby będą służyły przez wiele lat.

Czarne meble- symbol elegancji i klasy.

Eleganckie, czarne meble w salonie, nadają niepowtarzalny charakter temu wnętrzu. Niezwykle modne komody z frontami, wykonanymi na wysoki połysk, prezentują się wytwornie i luksusowo. Komoda Classic Czarna z oświetleniem, jest tego najlepszym przykładem. Jej piękne witryny z podświetlanymi półkami sprawią, że salon będzie wyglądał wyjątkowo ekskluzywnie. Prosty styl tego mebla i jednocześnie jego świetne wykończenie, gwarantują, że będzie odpowiedni, zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i biurowych.

Komody do salonu z podświetleniem to idealne wyposażenie tego wnętrza. Wykonane z materiałów w wysokim połysku, wspaniale wpiszą się w stylistykę Glamour czy nowoczesną

Dodaj swoją ocenę:

Ocena: 5 / 5. Liczba oddanych ocen: 1